konkurs Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Ndihmoni Team Albania me vetëm një postim në rrjetet tuaja sociale për të fituar në konkursin “FIRST Global Challenge”

Thirrje per Aplikime

Hapen aplikimet për “Biznes Plane – Të gjelbërta dhe Inovative”

Thirrje per Aplikime

Hapen aplikimet për t’u bërë pjesë e konkursit “Social Impact Awards”

Marketing

Si mund të ishte Instagrami në shekullin 17?

Thirrje per Aplikime

Konkurs për aplikacion mobile!

Teknologji

Cila është ideja e ardhur nga vajza e klasës së pestë që Elon Musk e realizoi menjëherë?

Teknologji

Prezantohet aplikacioni “Privacy app” për mbrojtjen e të dhënave personale

Lajme

Ja cilat janë bizneset startup që fituan në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të projektit “IDEA”

Shkence

13-vjeçarja gjeni, gjeti një mënyrë për të krijuar energji të pastër

Teknologji

17 vjeçarja nga Cërriku zë vendin e dytë në botë me shpikjen e saj

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00