Konkuro për dizenjimin e logos së qendrës Piramida - Business Magazine Albania

Konkuro për dizenjimin e logos së qendrës Piramida

Me përfundimin e rikonstruksionit të godinës dhe në kuadrin e promovimit të imazhit dhe të identitetit të ri të institucionit, Qendra Piramida shpall konkursin për krijimin e logos së re.

Ftojmë të gjithë të interesuarit të marrin pjesë në konkurs dhe të paraqesin propozimet dhe punimet e tyre. Buxheti limit për këtë konkurs është USD 5,000.

Punimet duhet të dorëzohen në format elektronik, brenda datës 31 Mars 2023, ora 12:00 am në adresën [email protected]

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0