komunikimit Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Je startup? AllWeb Albania ka një ofertë për ty

Marketing

AllWeb Albania ka një ofertë speciale për të gjithë studentët. Përfito biletën me një çmim prej 35€

Marketing

Oferta e AllWeb 2018 për studentët

Media&PR

AllWeb 2018 – Prezantohen 3 folësit e parë!

Lajme

Prishtina tashmë do të ketë ATM-në e parë funksionale të Bitcoin

Lajme

Albvision Ltd fut në Kosovë automatin e parë të Bitcoin. Ja kush janë destinacionet e radhës

Media&PR

Rikthehet në Tiranë edicioni i 2-të i AllWeb – Konferenca e parë dedikuar Komunikimit Dixhital dhe Web-it

Lajme

Nis procesi i regjistrimit për pronësinë intelektuale. Si duhet të veproni?

Media&PR

Nxënës dhe studentë nga 11 Shkolla dhe Universitete kërkojnë suksesin në Albanian ICT Awards

Evente