kategori Archives » Page 3 of 4 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Ja cilat janë të ardhurat që nuk tatohen në Shqipëri

Lajme

Edhe pse në epokën e internetit, akoma 40% e shqiptarëve qëndrojnë në radhë vetëm për të marrë informacion

Lajme

Zbulohet investimi madhështor që do të bëjë Italia në Shqipëri

Lajme

Albanian ICT Awards thirrje mendjeve kreative të FIEK, Riinvest dhe Bonevet

Media&PR

Pse ka rëndësi tipografia – veçanërisht në çmimet Oscars?

Lajme

Rama firmos planin për Këshillin e Inovacionit, me fokus në investitorët ëngjëj

Teknologji

Ja cilat janë aplikacionet më të mira për Android dhe iOS

Strategy

Si të shkruani një plan biznesi në një faqe?

Marketing

Çfarë po ndodh me gjigantin e pijeve Coca-Cola?

Lajme

Shpallen fituesit e ‘Superbrand’