kategori Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Artes Ferruni, shqiptarja e parë që fiton një çmim ndërkombëtar Emmy

Lajme

Apple zhvillohet përtej iPhone! Vëmendja tek shërbimet

Lajme

Rritja e pagave në administratë nis këtë muaj. Ja disa shembuj

Lajme

Shitjet gjatë “Prime Day” të Amazon arrijnë në 4 miliardë dollarë

Intervista

20 vjeçarja Klevisa Kapo krijon “Këndi i Letërsisë”, portali që i bën jehonë gjuhës shqipe

Lajme

Si ndikon GDPR tek startup-et?

Business Pulse

Mbështetja për bujqësinë?! Ja kriteret dhe vlerat e mundshme të financimit

Lajme

Personi i 5-të më i pasur në botë bëhet dikush për të cilin nuk keni dëgjuar kurrë më parë

Lajme

Universitetet më të mira për master në biznes sipas “The Economist”

Travel

6 arsye pse vjeshta është periudha më e mirë për të udhëtuar

Evente