iOS Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Teknologji

Google Earth vjen me risi, veçoria e re u lejon përdoruesve të krijojnë dhe shkëmbejnë histori

Teknologji

Paralajmërimi i Apple për disa përdorues telefoni: Përditësoni telefonin deri me 3 Nëntor ose humbisni internetin

Business Pulse

Emoji-t e reja që priten të dalin gjatë këtij viti

Teknologji

Nën moton “E ardhmja është private” Facebook sjell 5 njoftimet më të rëndësishme nga konferenca F8

Intervista

iLance.al, platforma e parë freelance në Shqipëri

Teknologji

Apple lançon programin e zhvillimit të aplikacioneve për sipërmarrëset femra

Teknologji

Me Google Maps tashmë mund t’iu dërgoni mesazhe bizneseve

Lajme

Mark Zuckerberg detyron stafin e Facebook të përdorë vetëm Android, pas një përplasje me Tim Cook

Teknologji

Gjobiten Apple dhe Samsung se ngadalësuan qëllimisht pajisjet e tyre

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00