Holandë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Gratë shqiptare në biznes, një mision tregtar unik dhe frymëzues në Holandë

Business Pulse

Holanda, vendi i lumturisë. Ja pse

Personazhe

E diplomuara në Universitetin e Prishtinës, Sabina Gjocaj, përzgjidhet ambasadore në Universitetin e Groningenit,në Holandë

Business Pulse

Për fansat e Mini Cooper, makina do të bëhet elektrike

Zhvillim personal

Bëhu ambasador i rinisë

Travel

Sa bakshish duhet të lini në vendet europiane? Po në Shqipëri?

Lajme

“Instalimi i dritave të trafikut në trotuar” është trendi më i ri për të mbrojtur këmbësorët

Teknologji

Risia e Tesla: Paralajmëron shoferin për një aksident para se të ndodhë

Lajme

Në Shqipëri dhe Kosovë Snickers e Mars pa copa plastike