Galaxy Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Për një Përvojë të Përsosur në Galaxy Fold, Samsung Punon me Google, Partnerë të Aplikacioneve dhe Zhvillues Android

Teknologji

Në Europë, porositë paraprake për Samsung Galaxy Note10 tejkalojnë ato të Galaxy Note9 

Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Teknologji

Samsung përballet me padi për smartfonët që “i rezistojnë” ujit

Teknologji

Samsung konfirmon lajmin. Galaxy S9 do të prezantohet më 25 shkurt!

Marketing

Samsung “përshëndet” Apple në reklamën e saj më të fundit

Slideshow

Bëni gjëra më të mëdha me Samsung Galaxy Note8, Nivelin Tjetër të Note

Mobile

Apple humbet gjyqin ndaj Samsung në Gjykatën e Lartë