ego Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Karriera

9 fraza që duhet t’u thoni më shpesh kolegëve tuaj në punë

Startup

Mos lejoni që egoja juaj të marrë mundësinë për të qenë i suksesshëm

Sipërmarrje

Ja cila është arsyeja pse dështojnë sipërmarrësit

Strategy

Ja pse personaliteti dhe jo aftësitë të bëjnë një punonjës të shkëlqyer

Startup

Si të mos e “vrisni” biznesin tuaj? Disa këshilla nga Makwana dhe Morrow në seminarin “The Start up Business & Access to Finance”

Business Pulse

Këto janë 10 shenjat që tregojnë se një punonjës është sociopat

Strategy

Doni të bëni më shumë para? Bëjini vetes këtë pyetje

Media&PR

Si të krijoni në çast rrjetin tuaj të marrëdhënieve me këdo që takoni?