Dodge Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ndërron jetë ish CEO i FCA Group, Sergio Marchionne

Teknologji

Prodhuesit japonezë, 2x më shumë makina të prodhura në USA se jashtë

Teknologji

Dodge Challenger përfiton edhe 90HP të tjera tek SRT Hellcat Redeye

Teknologji

FCA dhe Waymo: Marrëveshje për 62,000 Chrysler Pacifica autonome

Auto

15 markat më të besueshme të makinave të vitit 2018

Business Pulse

Alfa Romeo “shpëton” grupin FCA për muajin Janar 2018