disponueshmëri Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Rregulli që duhet të ndiqni për t’u bërë të suksesshëm

Teknologji

Samsung Zgjeron Portofolin e Tabletëve me Galaxy Tab S3 duke ofruar argëtimin dhe produktivitetin e pajisjeve të lëvizshme

Lajme

Samsung prezanton Galaxy A elegant, praktik dhe të fuqishëm  

Media&PR

10 pyetje që një punëdhënës nuk mund t’i pyesë gjatë një interviste

Teknologji

Shfletuesi Firefox në iOS debuton zyrtarisht në platformën Apple