çelës Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Elon Musk: “Tesla 2020 Roadster nuk do të ketë nevojë për çelës”

Strategy

Sipas Richard Branson, kjo është “receta” e suksesit edhe për ty!

Strategy

Boll ëndërruat dhe filloni të veproni!