aplikacione Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Teknologji

5 aplikacionet më të vlefshme në raste tërmeti

Teknologji

WhatsApp edhe në KaiOS, sistemin e operimit të përdorur nga Nokia 8110

Strategy

Truke psikologjike për ata që nuk kanë besim tek vetja e tyre

Lajme

Facebook raporton se problemet me platformën tashmë janë zgjidhur

Teknologji

Si të përdorim blockchain për të transformuar modelet e ndryshme të biznesit?

Lajme

Edhe pak ditë na ndajnë nga mbyllja e aplikimeve të ICT Awards 7 – Gara Kombëtare e Çmimeve në Teknologji dhe Inovacion

Lajme

Kreu i ri i Google: “Do të përfitojmë më shumë të ardhura nga cloud computing se nga reklamat”

Internet

Ky është aplikacioni që i bën njerëzit ‘të lumtur’

Business Pulse

Apple zbulon aplikacionet më të mira për vitin 2018