Reklama e ndaluar e Alexandria Morgan (Video) - Business Magazine Albania

Reklama e ndaluar e Alexandria Morgan (Video)


Bukuroshja amerikane, Alexandria Morgan, ka reklamuar nje ore te brendit TomTom qe ofron informacione te ndryshme per gjendjen e organizmit.
Modelja duket atraktive teksa vrapon, ndersa ne dore mban nje prej ketyre oreve.

Reklama eshte ndaluar te shfaqet si e plote ne televizione, mirepo ate mund ta shihni ne YouTube.

Oret e brendit TomTom japin informacione per gjendjen e zemres dhe mes tyre percaktojne edhe rrahjet e saj (pulsin) gjate vrapimit.

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0