Porosit nga Sjellisimo për të marrë ushqimin nga restoranti yt i preferuar sa është i nxehtë!

Sjellisimo

Platforma www.sjellisimo.com përmban listën e restoranteve më të mira në Prishtinë, nga ku mund të porositni ushqime të llojllojshme (fast food, vegjetariane, meksikane, italiane). Agjentët transportues do t’ua sjellin ushqimin me bicikleta elektrike, pa ndotur ambientin, pa ngecur në trafik dhe sa hap e mbyll sytë!

Çfarë të porosis?

Nga ëmbëlsirat e shijshme të Agushollit, deri te pleskavica me kajmak e Grill Sarajevës, mund të porositni nga ne, e transporti është vetëm 1 euro!

 • Rings Restaurant
 • Grill Sarajeva
 • Miran Turkish Kunefe & Caffe
 • Bike Friendly Café
 • Family Agusholli Sweets
 • Stories Taste & Tell
 • Te Pula
 • Chick’n Pub
 • Pepperific
 • Marco Polo’s Restaurant
 • Box Away Salad & Pasta
 • Mery’s Food & Coffee
 • Margo Garden Bar
 • Bistro Bar 1001
 • Buli Grill & Pasta
 • Proper Pizza
 • Ma Belle
 • French Tacos
 • Rigos Bar
 • Tomy’s Waffle
 • Organico Health Market

Si të porosis:

Pasi të keni shkarkuar aplikacionin Sjellisimo në telefonin tuaj dhe të jeni regjistruar si klient, mund të ndjekni këtë video që ju informon hap pas hapi se si të porositni përmes neve:Nëse jeni një biznes me shumë klientë dhe ju duhet dikush të bëjë transportin e të mirave që i prodhoni, atëherë mund të na kontaktoni në 049-893-888.

Lexo: Një mbyllje tjetër do të përmbyste ekonominë e Kosovës

Ose, ndiqni rrjete sociale:

Facebook

Instagram

    

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale