Porosit nga Sjellisimo për të marrë ushqimin nga restoranti yt i preferuar sa është i nxehtë! - Business Magazine Albania

Porosit nga Sjellisimo për të marrë ushqimin nga restoranti yt i preferuar sa është i nxehtë!

Sjellisimo

Platforma www.sjellisimo.com përmban listën e restoranteve më të mira në Prishtinë, nga ku mund të porositni ushqime të llojllojshme (fast food, vegjetariane, meksikane, italiane). Agjentët transportues do t’ua sjellin ushqimin me bicikleta elektrike, pa ndotur ambientin, pa ngecur në trafik dhe sa hap e mbyll sytë!

Çfarë të porosis?

Nga ëmbëlsirat e shijshme të Agushollit, deri te pleskavica me kajmak e Grill Sarajevës, mund të porositni nga ne, e transporti është vetëm 1 euro!

 • Rings Restaurant
 • Grill Sarajeva
 • Miran Turkish Kunefe & Caffe
 • Bike Friendly Café
 • Family Agusholli Sweets
 • Stories Taste & Tell
 • Te Pula
 • Chick’n Pub
 • Pepperific
 • Marco Polo’s Restaurant
 • Box Away Salad & Pasta
 • Mery’s Food & Coffee
 • Margo Garden Bar
 • Bistro Bar 1001
 • Buli Grill & Pasta
 • Proper Pizza
 • Ma Belle
 • French Tacos
 • Rigos Bar
 • Tomy’s Waffle
 • Organico Health Market

Si të porosis:

Pasi të keni shkarkuar aplikacionin Sjellisimo në telefonin tuaj dhe të jeni regjistruar si klient, mund të ndjekni këtë video që ju informon hap pas hapi se si të porositni përmes neve:Nëse jeni një biznes me shumë klientë dhe ju duhet dikush të bëjë transportin e të mirave që i prodhoni, atëherë mund të na kontaktoni në 049-893-888.

Lexo: Një mbyllje tjetër do të përmbyste ekonominë e Kosovës

Ose, ndiqni rrjete sociale:

Facebook

Instagram

    

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0