Njihuni me Sipërmarrësit më të mëdhenj të Amerikës për këtë vit

Njihuni me Sipërmarrësit më të mëdhenj të Amerikës për këtë vit


Firmat private me rritje më të shpejt në Amerikë janë krijuesit.

Ata krijojnë kompani, ata krijojnë vlera dhe krijojnë vende pune, rreth 619,631 këto tre vitet e fundit.

Këto janë kompanitë, kreativiti i të cilave i ka renditur në top listën e 5000 kompanive më të mira.

/INC

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0