NATO uron 110-vjetorin e Pavarësisë: Bashkohuni me ne për të festuar me aleatin tonë, Shqipërinë - Business Magazine Albania

NATO uron 110-vjetorin e Pavarësisë: Bashkohuni me ne për të festuar me aleatin tonë, Shqipërinë

NATO ka uruar Shqipërinë për 110 vjetorin e Pavarësisë. Teksa shpërndanë një foto të Forcave të Armatosura Shqiptare duke mbajtur flamurin kuq e zi, NATO uron festën e aleatit të saj, Shqipërisë.

“Bashkohuni me ne për të festuar me aleatin tonë, Shqipërinë në Ditën e tyre të Pavarësisë”, shkruan NATO në twitter.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0