Master IT, partner zyrtar i Odoo në Shqipëri përfaqëson platformën që përcakton suksesin e biznesit       - Business Magazine Albania

Master IT, partner zyrtar i Odoo në Shqipëri përfaqëson platformën që përcakton suksesin e biznesit      

Master IT   

Master IT, prej 8 vitesh në Shqipëri përfaqëson denjësisht partneritetin zyrtar, me një ndër platformat më gjithëpërfshirëse, Odoo, si një mundësi unike për transformimin&digitalizimin e ndërmarrjeve. Si partner zyrtar, Master IT synon të ndërlidhë njerëzit dhe teknologjinë së bashku, për të ofruar lehtësi dhe siguri në automatizimin e çdo procesi.

Çfarë është platforma Odoo?

Odoo është më shumë sesa një software. Është një platformë gjithëpërfshirëse, e cila automatizon çdo operacion të biznesit. Duke qenë një softëare modular Odoo ERP bazohet në konceptin e rritjes së kompanise dhe njëkohësisht në qëndrueshmërinë e saj. Tashmë, një nga platformat më të mira ERP, e cila është projektuar për ndërmarrjet e vogla, të mesme dhe të mëdha. Një zgjidhje softuerike gjithëpërfshirëse që ju lejon të shihni, menaxhoni dhe parashikoni të ardhmen e biznesit në një platformë të vetme të qendërzuar. Odoo ERP është krijuar për të rritur efikasitetin dhe për të nxitur rritjen e kompanive.

Master IT, partner zyrtar i Odoo në Shqipëri

Master IT është partner i besuar i Odoo dhe i qindra bizneseve në Shqipëri. Përmes konsulencës dhe përvojës shumëvjeçare, Master IT ofron zgjidhje të plota për çdo biznes, të integruara në platformën më të mirë ERP, Odoo. “Ne besojmë se Odoo ofron vlerë të shtuar për klientët tanë dhe jemi të përkushtuar të ofrojmë nivelin më të lartë të ekspertizës në këtë fushë”, thotë Erika Meminaj, drejtuese e kompanisë Master IT.

Master IT është kompania e parë dhe e vetme në Shqipëri, e cila ofron fiskalizimin nga AKSHI dhe DPT në çdo version që Odoo lançon vit pas viti, duke ofruar gjithashtu dhe një produkt autentik për menaxhimin e shitjeve MasterPOS.

Themeluesi i kompanisë Dritan Meminaj, me një eksperience 12-vjeçare në implementim ERP dhe në menaxhim projektesh thekson rëndësinë e të pasurit një software ERP për qendërzimin e çdo operacioni në kompani, si faktor kryesor i menaxhimit, rritjes dhe qendrueshmërisë së biznesit.

Në eventin kryesor të vitit ‘’Odoo Roadshow 2024’’, ku Master IT përfaqësoi Odoo-në për Shqipërinë, kompanitë partnere tashmë prej vitesh me Master IT ndanë suksesin që kanë arritur përmes implementimit të platformës Odoo dhe sesi kjo platformë i ka ndihmuar të heqin dorë nga regjistrimet manuale dhe të automatizojnë proceset e tyre.

Çfarë e bën Master IT një nga kompanitë më të mira në zbatimin dhe implementimin e Odoo në Shqipëri janë aftësitë e larta teknike e manaxheriale, të cilat u mundësojnë kompanive të transformohen dhe dixhitalizohen. Metodologjia unike e Master IT për implementimin e Odoo është një metodologji e drejtuar nga suksesi në çdo implementim. Master IT Business Solutions forcon vit pas viti pozicionin në treg si partneri kryesor i Odoo, me më shumë se 50 implementime të mëdha dhe të suksesshme ERP që nga fillimi i saj. Ju mund të kontaktoni kompaninë për zgjidhjet tuaja në info@master.al.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0