Jeta e mrekullueshme e Mark Zuckerberg » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 15/11/2014

Jeta e mrekullueshme e Mark Zuckerberg

Share
nga Admin
Nën 15, 2014
Business Magazine Albania constitutes an online periodical publication of business related articles. It is the first of
lexo me teper >

Mark Zuckerberg eshte shume prane te qenit njeriu me i pasur i botes. Fitimet neto te Zuckerberg jane aktualisht 33.1 miliarde dollare duke e renditur ate te 16-in ne listen e revistes Forbes.

Per me teper, ai eshte nje nga tre njerezit i cili ka aktualisht me shume miliarda se sa vite jete mbi supet e tij. Kuptohet se braktisja e Harvardit per 2.2 miliarde perdoruesit e Facebook ja ka vlejtur. Ai njihet per tendencat e tij bamirese por Zuckerberg, ne te njejten kohe, arrin te beje nje jete vertete ekstravagante.

Le te shfletojme se bashku fotogalerine qe na jep momentet me pikante  te jetes se Mark Zuckerberg te kombinuara ato padyshim me Facebook, burimin e parave dhe  fames se tij:Evente