Ja cilët janë inxhinierët më të mirë të të gjitha kohërave - Business Magazine Albania

Ja cilët janë inxhinierët më të mirë të të gjitha kohërave


Nevoja e njeriut për të shpikur teknologji të reja është po aq e vjetër sa vetë njerëzimi. Punët dhe arritjet e inxhinierëve të mëposhtëm kanë sjellë shumë ndryshime në shoqërinë dhe botën që jetojmë sot.

Kjo është lista me 20 inxhinierët më të mëdhenj të të gjitha kohërave.

burimi: acp.al

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0