Hapet thirrja për shprehje interesi nga GIZ Albania - Business Magazine Albania

Hapet thirrja për shprehje interesi nga GIZ Albania

GIZ Albania
GIZ Albania ka hapur thirrjen për shprehje interesi që synon organizatat në mbështetje të inovacionit (ISO) për të paraqitur propozime për zbatimin e një programi inkubimi bazuar në tema që do të mbështesin zhvillimin e ideve inovative dhe startup-eve në fazat e hershme në Shqipëri.

Temat e preferuara për këto programe mund të jenë:
Ekonomia e gjelbër
Ekonomi Qarkulluese
Dixhitalizimi
Gratë sipërmarrëse
 Afati i fundit për dorëzimin e aplikimit: 24 Prill 2023.
 Për më shumë informacion kliko: https://bit.ly/3Uv4hfE

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0