Gjenerimi i ideve të biznesit dhe përgatitja e planit të biznesit - Business Magazine Albania

Gjenerimi i ideve të biznesit dhe përgatitja e planit të biznesit


Student Economic Forum në datën 15 Prill 2017, ora 12:00 pranë Qendrës Rinore Tiranë do të zhvillojë trajnimin me temë ’’Gjenerimi i ideve të biznesit dhe përgatitja e planit të biznesit’’.

SEF fton anëtarët dhe të rinjtë e tjerë të aplikojnë në linkun e mëposhtëm për t’u regjistruar në këtë trajnim:

https://docs.google.com/forms/

Pjesëmarrësit në fund të trajnimit do të vlerësohen më Certifikata.

Tarifa e pjesëmarrjes në këtë trajnim është:

Anëtarët e SEF – 500 Lekë ( të reja)
Ata që nuk janë anëtarë të SEF – 1000 Lekë (të reja)

Për çdo paqartësi kontaktoni në e-mailin fes@ubt.edu.al.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0