Emerald Dental, ndër destinacionet kryesore të turizmit dentar në Tiranë - Business Magazine Albania

Emerald Dental, ndër destinacionet kryesore të turizmit dentar në Tiranë

Emerald Dental

 Emerald Dental – Dentist in Tirana janë ndër liderat e stomatologjisë për turizmin dentar dhe jo vetëm. Ofrojnë shërbime me cilësi, siguri dhe garanci si në Bashkimin Europian.

 

Emerald Dental

 

Falë profesionalizmit dhe kostove të reduktuara, klinika ofron të njëjtat shërbime me një kosto 70% më të ulët se në vendet e BE, duke ju dhënë një trajtim të specializuar dhe të personalizuar, për një buzëqeshje unike.

Poliklinika Dentare Emerald, ka si synim kryesor të saj promovimin e shëndetit oral si dhe ofrimin e shërbimeve dentare komplekse dhe trajtimin e sëmundjeve dhe anomalive, që shfaqen nga çdo individ përgjatë të gjitha moshave nëpërmjet një shërbimi të specializuar dhe profesional të niveleve të larta. Ky shërbim bëhet i mundur në sajë të teknologjisë dhe aparaturave bashkëkohore që kjo poliklinikë disponon si edhe në sajë të profesionalizmit dhe cilësisë së punës që ofrohet nga stafi mjekësor dhe me shumë eksperiencë i kësaj klinike.  

Poliklinika ofron shërbimin stomatologjik sipas te gjitha kushteve dhe standardeve ndërkombëtare. Mjekët, paisjet dhe materialet janë të certifikuara nga Bashkimi Europian , për sigurinë dhe standartet perëndimore.

Në poliklinikë do të gjeni të njëjtin shërbim si në Europën Perëndimore, por me kosto ekonomike:

  • Zëvendësim të dhëmbëve të munguar brenda 30 minutave, nëpërmjet implanteve dentare titani
  • Dentistri kozmetike; Korrigjimi i gingivave dhe rimodelimi i tyre me kurora dhe faseta e-max, për një buzëqeshje hollivudiane
  • Drejtimi i dhëmbëve me Ortodonci fikse (Braketa) dhe të lëvizshme, maskerinave transparente sipas metodës inovative dhe shkurtimit të kohës ( Invisalight). Rëndësia e një konsulte ortodontike në moshat minorene parandalon difekte të pariparueshme në moshë madhore.
  • Kirurgji orale ambulatore/ Kirurgji me lazer/ Kurimi i bruksizmit
  • Kurimi estetik i fytyrës me Botox dhe filler estetik
  • Organizimi i konferencave me karakter informues me prindër dhe mjekë të rinj, mbi shëndetin oral dhe si ta parandalojnë avancimin e sëmundjeve që shfaqen në kohë të ndryshme, si dhe ushqimi i shëndetshëm në moshat fëmijënore. 

Pacienti  merr trajtim të kompletuar nga check-up dentare, imazheria, konsulta kirurgjikale, si dhe këshillim  në distancë përpos trajtimit në ambientet e poliklinikës.

Poliklinika bashkëpunon ngushtë me disa institucione bashkëpunëtore si: Bashkia Tiranë, Operatorët Mobile,  Kompani Sigurimesh, Banka të nivelit të dytë, OJF.

Artikulli u publikua më parë në faqen 54 të numrit 34 të revistës Business Magazine AlbaniaBusiness Magazine Albania është revista e parë dixhitale me përmbajtje origjinale në shqip të orientuar nga fusha e biznesit. Ju mund të Shfletoni Këtu nr. 34 të saj.

Artikull ekskluziv i Business Magazine Albania.
Ky artikull gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Business Magazine Albania” shoqëruar me linkun e artikullit origjinal

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0