sherbime Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Po aplikoni për punë? Ja çfarë duhet të shkruani në letrën tuaj të interesit

Teknologji

Pse njerëzit frikësohen nga kriptomonedhat dhe si mund të zgjidhet kjo?

Intervista

Artan Sina: “Tek puna dhe mendësia e duhur do t’i gjeni të gjitha”

Intervista

Turboo.al, aplikacioni inovator i tregut shqiptar

Intervista

Trajnimet e punonjësve, mundësi për punësim afatgjatë. Intervistë me Rigers Rusi, Administator i Albpastrim dhe sipërmarrës pranë AlbAcademy

Business Pulse

ALBtelecom shton bashkëpunimin me Postën Shqiptare

Lajme

“Më shumë nga ajo që ju pëlqen”, Netflix shpjegon pse po rrit çmimet në platformë

Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Teknologji

PayPal po lançon një platformë e-commerce për bizneset. Pse duhet t’i bashkoheni?

Lajme

Sipas një studimi të ri, Amazon është marka më e vlefshme në botë

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00