Denis Gafuri, eksperti i shitjeve mban seminar para studentëve të kolegjit Riinvest

Denis Gafuri, eksperti i shitjeve mban seminar para studentëve të kolegjit Riinvest


Me ftesë nga Kolegji Riinvest dhe profesori Roland Spahiu, trajneri profesional Denis Gafuri, ditën e Enjte ka mbajtur një seminar para studentëve të këtij kolegji.

Ai përvojën e tij, e ka ndarë me studentët e Kolegjit Rinvest të cilët ndjekin mësimin në lëndën Shkathtësi Akademike dhe Biznesore në Kolegjin Riinvest.

Denis Gafuri është ekspert dhe trajner i suksesshëm për shitje. Temat për të cilat ai diskutoi me studentët ishin: Mjeshtëria e komunikimit efektiv me bashkëpunëtorin, investimi në vetëpërmirësim dhe rëndësia e saj.

Po ashtu Denis Gafuri foli për menaxhimin e kohës, ngritjen e vetëbesimit, vendosjen e objektivave jetësore dhe profesionale dhe mjeshtërinë e shitjes.

Përveç kësaj trajneri për rritjen dhe shitjen e suksesshme Denis Gafuri deri më tani ka mbajtur shumë trajnime dhe ligjërata për punonjësit e kompanive të ndryshme.

Burimi: Telegrafi

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0