Dashurojeni jastekun tuaj COCO-MAT - Business Magazine Albania

Dashurojeni jastekun tuaj COCO-MAT

COCO-MAT

E keni menduar ndonjëherë sa të lidhur jeni me jastekun tuaj?

Çdo natë vendosim kokën aty dhe lëmë aty të gjitha mendimet tona, shqetësimet dhe ëndrrat. Nëse mendojmë për këtë, jastëku është gjëja e fundit që takojmë para se të flemë dhe e para gjë që shohim kur zgjohemi. Para zgjedhjes tonë finale, le të shohim se çfarë na nevojitet të dimë për të zgjidhur jastëkun e duhur, i cili jo vetëm na shoqëron në ëndrrat më të egra, por edhe na ndihmon të sigurojmë një gjumë të qetë për t’u zgjuar plot energji e gjallëri për jetën, çdo ditë.

Të flesh në jastëkun e duhur është po aq e rëndësishme sa gjumi në dyshekun e duhur, nëse duam të shijojmë një gjumë të përsosur, të qetë dhe freskues çdo natë. Por, ashtu siç nuk ka vetëm një madhësi këpucësh apo veshjesh, nuk ka një jastëk që u përshtatet të gjithëve. Secili prej nesh, qoftë për shkak të llojit të trupit, apo pozicionit të preferuar të gjumit, ka nevoja të ndryshme për qafën dhe mbështetjen e duhur të kokës gjatë gjumit, të cilat duhet të jenë në linjë me shtyllën kurrizore.

COCO-MAT ka zgjedhur jastekun ideal për ne, mes 12 llojeveve të ndryshme të vetme të jastekëve COCO-MAT që:

* Janë bërë nga materiale natyrale si p.sh latex natyral, pendë patë e çertifikuar me cilësi të lartë, ose lesh i pastër i virgjër, duke krijuar kështu një mjedis të shëndetshëm, pa rrezikun e alergjive. Materialet natyrale ndihmojnë në uljen e niveleve të lagështisë së emetuar nga trupi dhe lejojnë ajrosjen e duhur të jastëkut.

Lexo: COCO-MAT.bike, të lëvizësh me natyrën

*Ka një mbulesë pambuku organik, që lahet, për të siguruar higjienën e duhur.

Në koleksionin e jastëkëve COCO-MAT mund të zgjedhim jastëkë që, falë rrotullimit special dhe të rregullueshëm që kanë kur takohen me qafën, ofrojnë mbështetjen ideale për të.

Një prej tyre është padyshim perfekt për ne!

 

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0