A JENI GATI PËR TA MBAJTUR KONVENTËN NGA SHTËPIA - Business Magazine Albania

A JENI GATI PËR TA MBAJTUR KONVENTËN NGA SHTËPIA

Mundësia më e mirë tani gjendet në dorën tuaj! A do ta shfrytëzoni?!

Duke u bazuar në dy Konventat e kaluara për Menaxherë të Shitjes, me mijëra pjesëmarrës nga vende të ndryshme, u mblodhën në një vend, duke pasur një qëllim: SUKSESIN në punën që bëjnë. Kjo konventë nuk është vetëm një organizim i rëndomtë, por, një MEGA EVENT, një biletë për ata që duan të jenë SUPER TË SUKSESSHËM në jetën dhe në biznesin e tyre.

Një ENERGJI e paparë nga secili folës, e përcjellë deri tek secili pjesëmarrës – EMOCION I JASHTËZAKONSHËM!

Lexo: Si të bëni shitje nëse jeni person introvert?

Denis Gafuri është një ndërmarrës i suksesshëm, SUPER trajner për shitje, trajnimet e të cilit bëjnë diferencën. Autori i parë shqiptar që shkruan për shitjen dhe suksesin në shitje. Me një përvojë mbi 27 vjeçare, nga trajnimet e tij, u ofron gjithmonë pjesëmarrësve të trajnimit:

  • Komoditet;
  • Motivim;
  • Inspirim për të vazhduar tutje, humor. Ai transmeton fuqinë e transformimit të biznesit dhe zhvillimit personal e profesional të tyre.

TANI, JU e keni rradhën për të shfrytëzuar këtë mundësi. Të investoni në vetëpërmirësimin tuaj dhe të mësoni nga persona të jashtëzakonshëm.

Bëhuni pjesë e kësaj konvente, duke e sfiduar veten për të zbuluar aftësitë dhe potencialin e pazbuluar që ndodhet brenda jush.

Plotësoni pyetësorin: https://s.surveyplanet.com
Regjistrohuni: www.denisgafuri.com

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0