Yoga, energji, meditim në Konventën e 21 & 22 Tetorit - Business Magazine Albania

Yoga, energji, meditim në Konventën e 21 & 22 Tetorit

Konventë

Klodian Murati ka konfirmuar praninë e tij në “Konventa”.

Ai ka mbi 12 vite që jep mësime yoga dhe meditimi. Duke përfshirë motivimin, ushqimin e mirë ai beson fort në ndikimin pozitiv që ajo ka, për të përmirësuar cilësinë e jetës dhe rritjen e performancës së individit në marrëdhëniet familjare, në punë dhe në shoqëri!

Rezervo vendin tënd në: konventa

Ndërsa ditët po afrojnë, tashmë ka disa folës të konfirmuar me potencial për të rritur njohuritë për shitje, zhvillim personal dhe menaxhim.

Lexo: Krish Dhanam, një tjetër folës i konfirmuar në Konventën e Shitjeve 21-22 Tetor, Prishtinë

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0