U gjet dhurata perfekte për çdo grua. Është Range Rover Evoque dhe po të pret ty! - Business Magazine Albania

U gjet dhurata perfekte për çdo grua. Është Range Rover Evoque dhe po të pret ty!

Kush nuk e do dhuratë një makinë për festa? Në mos dhuratë nga të tjerët, mund t’ia bëni qejfin vetes me modelin e ri Range Rover Evoque që do hyjë në histori si makina e preferuar nga vajzat dhe gratë. Kjo makinë i jep qytetit frymën e jetës moderne dhe luksoze, ndërsa dinamika e saj jep një imazh krejt të ngjashëm me gruan kërkuese, të pavarur, elegante e shumë praktike.

Teknologjia e fundit, derdhur në Evoque-n e ri e ngre lart edhe njëherë emrin e Range Rover teksa është vlerësuar me çmime të njëpasnjëshme.

E shpallur si makina më e mirë në Women’s World Car of The Year Awards, Range Rover Evoque konfirmon edhe njëherë statusin si SUV-i më luksoz i vitit.

Me sistem motorik hibride-elektrike, motorë efikas dhe materiale inovative natyrore dhe të riciklueshme, ky model aq sa elegant e luksoz është si një shtëpi e dytë me pesë yje mbi 4 rrota.

Mos harrojmë të përmendim që Evoque ka marrë gjithashtu vlerësim maksimal të sigurisë Euro NCAP.
Nëse të duhet frymëzim për t’i dhënë një ngjyrë tjetër këtij viti të ri që po vjen, bëhu gati për aventura duke i dhuruar vetës këtë makinë, të cilën vetëm tani e gjeni me super ofertë që e gjeni lehtësisht këtu në Mektrin Motors.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0