Trajnim për Specialistë Finance dhe Specialistë të Burimeve Njerëzore - Business Magazine Albania

Trajnim për Specialistë Finance dhe Specialistë të Burimeve Njerëzore


Instituti i Trajnimit dhe Formimit Profesional “Ardex-Consulting” njofton se, kanë filluar rregjistrimet për trajnimet me temë:

 

1. Kontabiliteti në praktikë për shoqëritë tregtare

Data e fillimit: 17 Shkurt 2017

Shkarkoni programin e trajnimit

 

2. Specialist i Burimeve Njerëzore

Data e fillimit: 20 Shkurt 2017

Shkarkoni programin e trajnimit

 

Praktikat e trajnimeve do t’ju orientojnë drejt profesioneve si Specialistë Finance apo Specialistë të Burimeve Njerëzore, ndaj ju ftojmë të bëheni pjesë e tyre.

Çertifikatat e lëshuara në përfundim të trajnimeve, janë të njohura nga Ministria e Çështjeve Sociale dhe Rinisë.

Shkarkoni formularin për rregjistrim KËTU

 

Nëse jeni të interesuar mund të kontaktoni me kompaninë “Ardex Consulting”

Adresa: Rruga “Murat Toptani”, Eurocol Center, kati i 3 (Pedonalja), Tiranë

Email: info@ardexconsulting.com

Tel: 0688031678

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0