Të folurit në publik - Business Magazine Albania

Të folurit në publik


Anna Education organizon trajnimin “Të folurit ne publik” në datën 6 Tetor 2018, ora 10:00-14:00, pranë Qendrës Didaktike “Anna Education”.

Lektore e trajnimit do të jetë aktorja e mirënjohur Arjeta Dhima, ventrilokja e parë në Shqipëri, e cila do t`ju njohë me teknikat që do t`ju heqin ankthin e stresin që keni, kur dilni para auditorëve me njerëz të panjohur.

Lexoni: Intervistë me ekspert, Arjeta Dhima: “E folura në Publik”

Nëse ke probleme me të folurit në publik, atëherë ti duhet të jesh këtu!

Në fund të trajnimit do të pajiseni me certifikatë pjesëmarrje.

Pagesa e trajnimit është 20 Euro.

Për më shumë informacion klikoni Këtu.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0