tokë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Jeff Bezos zbulon anijen kozmike Blue Moon

Business Pulse

Disa fakte interesante për verën, ndërsa krijohet The Wine Society Albania

Bujqësi

Si po ndryshon traktori jetën e familjes në një fshat të Beratit

Teknologji

Izraeli, mision historik për të mbërritur në Hënë

Lajme

Ministria e Bujqësisë: duhet patriotizëm për prodhimet bujqësore

Travel

Vizioni i Elon Musk për të ardhmen tonë në hapësirë vjen me një kosto serioze

Teknologji

New Horizons fotografon Tokën në largësi rekord

Teknologji

Elon Musk dhe SpaceX po çojnë njerëz në Hënë

Teknologji

Në vitin 2030 njerëzit do të vizitojnë Marsin

Teknologji

NASA bën zbulimin e madh në Hënë

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM