stil Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Krijuar nga natyra, dizenjuar për ju, motoja e Hora Artizanal 

Strategy

Nuk keni para për të filluar një biznes? Provoni këto 5 opsione për të financuar biznesin tuaj

Business Pulse

‘Unë jam si një karikaturë e vetes’… Këto janë disa nga thëniet e ikonës Karl Lagerfeld

Intervista

“Fashion është një mënyrë e të jetuarit, ose je, ose nuk je mik me të”

Slideshow

Jeta e mrekullueshme e CEO-s 28 vjeçare

Lajme

Ja cila është makina më e çmuar e para Luftës së Dytë Botërore

Sipërmarrje

Vox: Nga një blog sporti për hobi në një Media kompani multimilionë-dollarëshe

Teknologji

“First Class Shoe” këpucët unike të pajisura me WiFi dhe Tv

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Rexhep Rexhepi, shqiptari që ndërtoi markën e tij të orave

Sipërmarrës të suksesshëm

Drejtoresha e HAKO-s: “UNË DO TË DOJA SHUMË QË FILANTROPIA TË MOS BËRTITEJ”