sistemeve të rrjetit dhe memorjes Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung hap Qendrat Globale të IA në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe Rusi

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Media&PR

Samsung lançon linjën e re të TV QLED për vitin 2018 në Eventin First Look në New York

Slideshow

Ndërtuar për mënyrën se si komunikojmë sot: Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Teknologji

Samsung ISOCELL Dual Software Solution Mundëson Karakteristikën e Kamerës së Dyfishtë në një Gamë më të Gjerë Smartphonësh

Media&PR

Televizorët Smart 2018 të Samsung Electronics Janë të Parët Produkte të Çertifikuara nga Industria për Sigurinë e Shtuar

Teknologji

Samsung prezanton vizionin për eksperienca të hapura dhe inteligjente IoT për të thjeshtuar jetën e përditshme

Media&PR

20th Century Fox, Panasonic dhe Samsung fitojnë Momentin për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të shikimit me teknologjinë HDR10+

Media&PR

Samsung vlerësohet me 36 çmime për dizajnin dhe teknologjinë e shkëlqyer në CES 2018 Innovation Awards

Teknologji

Pajisjet e reja të Samsung Gear – Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X – kombinohen më së miri me Jetën Inteligjente, Fitnesin dhe Shëndetin