shans Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Kush tha që femrat nuk mund të jenë lidere të mira?

Thirrje per Aplikime

Programi i Bankës Botërore për Profesionistët e Rinj (Plotësisht e Financuar)

Strategy

Nuk doni që ta shpenzoni kot jetën tuaj? Ja 6 gjërat që nuk duhet të bëni më

Media&PR

CEO i Microsoft u dërgon një e-mail të jashtëzakonshëm punonjësve të tij pas një dështimi epik

Mobile

Apple humbet gjyqin ndaj Samsung në Gjykatën e Lartë

Internet

Twitter është duke mbyllur aplikacionin “Vine”

Strategy

Ritualet e padukshme që ju ndihmojnë për punë kreative

Marketing

A po “vdes” besnikëria e konsumatorëve ndaj markave?

Strategy

10 mentalitetet e një fitimtari të vërtetë

Slideshow

Si i kaluan Jobs, Gates, Musk dhe Branson vitet e tyre të formimit?

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00