Shangai Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Shitja e ajrit është sipërmarrja më e re në treg – Ja si funksionon

Lajme

Apple planifikon të investojë 500 milionë $ për qendra të reja kërkimi në Kinë

Lajme

Qendrat tregtare kineze kanë një “vend”, ku ju mund të lini burrin tuaj dhe të blini të qeta

Teknologji

Avioni i parë kinez, kryen me sukses fluturimin

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM