sëmundje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Zhvillim Personal

Çfarë do të ndodhte nëse nuk do ngriheshit nga shtrati

Teknologji

IDseq, një mundësi e mirë për identifikimin dhe parandalimin e sëmundjeve infektive

Karriera

Ekuilibri jetë-punë, ku duhet t’i mbani fëmijët?! 

Ndërmarrës

Piktorja 13 vjeçare nga Prishtina që siguron vetë paratë për shërimin e kushtueshëm

Business Pulse

3 Mite për gjumin që po dëmtojnë shëndetin tonë

Personazhe

Bill Gates: “9 fakte interesante që na bënë të reflektonim”

Strategy

Elon Musk gabon, ju mund të ndryshoni botën edhe me 40 orë në javë punë

Lajme

Sipas një studimi të ri, ndotja e ajrit ju bën më pak inteligjentë

Intervista

Intervistë me Priscilla Chan: Historia e saj e filantropisë