Samsung Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Si të Marrësh më të Mirën e Kamerës Fantastike të Galaxy S20

Lajme

Seria revolucionare Samsung Galaxy S20 prezantohet në Tiranë

Uncategorised

Samsung dallohet për Ekranet Lider të Industrisë në ISE 2020

Teknologji

E ardhmja ndryshon formë: Shprehu me Galaxy Z Flip

High-Tech

Samsung lançon papritur modelin e fundit Galaxy Z Flip

Lajme

Samsung lançon zyrtarisht gamën e re të kondicionerëve Wind-FreeTM 

Uncategorised

Samsung Prezanton Galaxy XCover Pro, Smartphone elegant, të qëndrueshëm dhe të ndërtuar për biznes

Intervista

Njihuni me Galaxy S10 Lite dhe Note10 Lite

Lajme

 Samsung dhuron për Qendrën e Shërbimeve Pro Pak në Tiranë dhe Fashatin e Fëmijëve SOS në Prishtinë

Lajme

Samsung dhe MSC Cruises fitojnë çmimin e parë për projektin e brendshëm LED