rrjetëzimit Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Ana Zacharian: Me Albanian Skills promovojmë aftësitë profesionale të të rinjve shqiptarë

Lajme

Vazhdon biznesi i prodhimit të mjaltit nga gratë e Gjinarit e Belshit, Suedia dhe OKB mbështetetje për to

Startup

“Learn, Network, Startup” në Startup Weekend Tirana