rrjet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Çfarë po ndodh mes Google dhe Huawei

Marketing

LinkedIn sapo lançoi “Feature” tool, vendoseni në profilin tuaj sa më shpejt

Lajme

Pezullohet rritja e tarifave të telefonisë celulare nga Autoriteti i Konkurrencës

Teknologji

Vodafone po largohet nga teknologjia Huawei. Anglia ndërmerr nismën e para

Business Pulse

Hidheni kompjuterin. 99% e shqiptarëvë përdorin smartphonë për të hyrë në internet

Strategy

3 Gjërat që duhet të dini para se të bisedoni me investitorët në lidhje me biznesin tuaj

Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Teknologji

Samsung një hap para Apple. Lançon telefonin inteligjent 5G

Teknologji

Samsung prezanton teknologjinë 5G

Strategy

Këto 5 aftësi janë çelësi për rritjen në karrierë, sipas LinkedIn