paqe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Artes Ferruni, shqiptarja e parë që fiton një çmim ndërkombëtar Emmy

Strategy

8 gjërat që bëjnë njerëzit e lumtur dhe të suksesshëm

Business Pulse

Thënie mbi dashurinë, jetën dhe paqen nga John Lennon

Business Pulse

Këshilla për jetën dhe punën nga Albert Einstein

Horoskopi i biznesit

7 arsyet pse kjo shenjë e horoskopit është më e mira…

Sipërmarrje

“Magjia”, biznesi që ruan traditën dhe ndihmon në punësimin e femrave

Lajme

Cilat janë faktet që nuk i dini për ekonominë?

Marketing

Mjeshtëria e shitjes (4): Rëndësia e shtrëngimit të duarve

Slideshow

Shqipëria zhvillon Samitin për të Mirën Sociale

Strategy

Mendimet që të lënë të varfër