LTE Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Teknologji

OneWeb lançon grupin e parë të satelitëve të internetit

Thirrje per Aplikime

Si të aplikoni për t’u bërë pjesë e “Albanian ICT Awards”?

Lajme

5G edhe në Shqipëri këtë vit?!

Lajme

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e iPhone 8

Teknologji

Samsung prezanton në Kosovë Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Teknologji

WhatsApp tashmë po dominon edhe tregun e video thirrjeve

Slideshow

Samsung prezanton në Shqipëri Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Teknologji

Raporti: Sa shqiptarë përdorin internet 4G?