LinkedIn Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Egita Polanska, Entrepreneur in Residence, vjen në Tiranë në datën 21 Tetor

Strategy

Katër mënyra për të krijuar artikuj tërheqës për blogun tuaj

Strategy

Çfarë duhet të bëni 15 minuta para një interviste për punë?

Business Pulse

Pse duhet të punojmë me profesionistë?

Strategy

Rregulli i thjeshtë nga CEO i LinkedIn, që do ju bëjë të eleminoni mbledhjet e padobishme

Sipërmarrje

Krijohet një platformë e re LinkedIn për femrat

Strategy

5 tiparet të cilat përbëjnë hendekun më të madh të aftësive sipas LinkedIn

Lajme

Sipas një studimi të ri, Amazon është marka më e vlefshme në botë

Karriera

Po aplikon për punë? Hidhi dhe një sy rezymesë tënde

Business Pulse

Marketeri i Microsoft, Jason Miller është folësi i fundit i Spark.me 2019