kujdes Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

 6 Shenjat paralajmëruese të udhëheqjes së gabuar që kurrë nuk duhet t’i injoroni

Teknologji

Hakerët janë duke marrë në shenjë 1.5 miliardë përdorues të Gmail

Marketing

6 këshilla për blerjet online

Strategy

6 mësime që ky themelues mori nga një fshat Indian, nga të cilat mund të mësoni dhe ju

Slideshow

Këta persona me gjestet e tyre po e bëjnë këtë botë një vend më të mirë

Sipërmarrje

Si të fitojmë mbi konkurrencën?

Teknologji

Si të blejmë Bitcoins?

Strategy

A duhet t’ja thoni kolegëve pagën tuaj?

Business Pulse

Shenjat që tregojnë se nuk keni një balancë midis punës dhe jetës

Strategy

7 gjëra që njerëzit e lumtur i bëjnë çdo ditë