krijues Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Si të motivoni punonjësit krijues

Business Pulse

Beteja tregtare mes gjigantit Huawei dhe qeverisë së SHBA (historiku)

Lajme

Huawei premton një smartfon 5G sa gjysma e çmimit të rivalëve

Business Pulse

Çdo ditë një “Faleminderit”

Marketing

Çfarë e bën një marketing krijues në ditët e sotme?

Teknologji

Mësoni të krijoni super lojëra në realitetin virtual – edhe nëse nuk keni krijuar kurrë një lojë më parë

revista

Numri #13 i Business Mag Albania gati për shkarkim!

Thirrje per Aplikime

Formular aplikimi për Silicon Valley Open Doors

Slideshow

13 reklamat brilante që do i nxjerrin jashtë loje konkurrentët e tyre

Strategy

5 Mënyra për t’u çlodhur gjatë pushimeve