kontaktet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Tashmë mund të bëni telefonata falas me Google Home

Sipërmarrje

Njihuni me Zuckerberg-et e ardhshme shqiptare, Eduala Pjetri dhe Ledidjana Syla

Teknologji

Google lançon “App Maker”

Lajme

Falimenton bursa e parë online “Easy invest”, duke shkaktuar humbjen e parave për qindra shqiptarë

Evente

Money Mastery Prishtina

Tetor 18, 2018
8 PM – 9:30 PM