kamera Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Njihuni me Galaxy S10 Lite dhe Note10 Lite

Teknologji

Nokia nuk heq dorë nga telefonat e pashkatërrueshëm

Teknologji

10 opsione dhe cilësime të Galaxy Note 10 që përdoruesit duhet t’i dinë

Teknologji

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

Teknologji

Samsung Galaxy Note10 dhe Note10+ vijnë në Tiranë

Travel

Të udhëtosh vetëm? Samsung jep shtatë këshilla për udhëtarët e vetmuar këtë verë

Business Pulse

Google zbulon fotot e para të Pixel 4

Teknologji

Samsung zbulon serinë e re të Galaxy A

Teknologji

Samsung Galaxy Fold, “sfida e re” për Apple

Teknologji

Google “mburret” me Pixel 3 për këto veçori