Hollywood Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Oscars 2020 pati renditjen më të ulët në historinë e shfaqjeve

Business Pulse

Diversiteti në vëmendje të Oscars 2019. Një leksion për sipërmarrjet dhe institucionet

Teknologji

Apple “pushton” Hollywoodin

Auto

Audi zbulon modelin fantastik A8

Strategy

Thënie frymëzuese nga i famshmi Will Smith

Media&PR

Mësimet më të mira financiare nga Hollywood për sipërmarrësit

Teknologji

E dini se kush janë 8 njerëzit e famshëm që nuk përdorin kompjuter, media sociale apo internet?

Personazhe

Roberto De Niro, çfarë thotë ai për jetën dhe suksesin?

Lajme

YouTube Red po kërkon të drejtat për publikimin e filmave dhe serialeve të Hollywood

Evente