Gjermani Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Këto vende i kërkojnë Google të heqë shumicën e përmbajtjes të publikuar për to

Lajme

Gjermania i jep Shqipërisë 10 milionë euro për bujqësinë dhe zhvillimin rural

Lajme

E refuzon fakulteti i Mjekësisë në UP, e pranon Universiteti i Mynihut

Kosova

Studentja e Universitetit të Prishtinës fiton çmim për arkitekturë në Gjermani

Business Pulse

Për fansat e Mini Cooper, makina do të bëhet elektrike

Lajme

Gjermania financon me 2 milionë euro bujqësinë shqiptare

Personazhe

Josif Grabocka, profesori i Inteligjencës Artificiale në Gjermani

Lajme

Gjermania urdhëron Facebook të ndryshojë mënyrën se si i mbledh të dhënat

Teknologji

Gjermania planifikon të përjashtojë Huawei nga rrjeti i ri 5G

Karriera

“Në Shqipëri isha ngelës”. Sot bashkëpunëtor shkencor në Parlamentin Gjerman