garë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Kosova pranohet zyrtarisht në Eurovizionin e Bizneseve Startup

Teknologji

Aplikacioni i shqiptarit nga Presheva zgjidhet si më i miri në Itali

Thirrje per Aplikime

Startups Battle: Hapet gara për 10,000 euro në Klan

Slideshow

Ja cili do të jetë modeli i makinës Chevrolet për garat sportive

Thirrje per Aplikime

Startups Battle TV Show në Klan Kosova – fito 10,000.00 €

Slideshow

Albanian ICT Awards shpalli fituesit e edicionit të pestë jubilar të garës shpërblyese në teknologji

Strategy

Zakonet e thjeshta që ju ndihmojnë të kurseni para

Lajme

Kompania arabe premton ndërtimin e një kulle në fund të Bulevardit të Ri

Startup

WeAreAlbania, startup-i i vetëm shqiptar në garën për të rinjtë sipërmarrës në Shkup

Lajme

“Albanian ICT Awards 2017”

Evente

Trajnim nga BERZH – Si të menaxhoni një kompani konsulence?

Tetor 29, 2018
- 30 Tetor, 2018 dhe 20-21 Nëntor 2018, ora 9:00 AM - 5:30 PM

Panairi i 21 i Librit “Tirana 2018”

Nëntor 14, 2018
– 18 Nëntor ora 08:00 - 21:00